Четка фен ADLER AD 203
   Четка фен ADLER AD 203
   Четка фен ADLER AD 203
   Четка фен ADLER AD 203

   Четка фен ADLER AD 203

   Напиши рецензија (0)
   958 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 241 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Моќност: 550W;

       3 температурни нивоа;

       2 четки со различна големина;

       Кабел кој може да се ротира за 360˚;

       Кука за закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   8617

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Четка фен ADLER AD 203

   4 други производи во иста категорија:

   Четка фен ADLER AD 203

   958 ден.
   1.199 ден.
   Заштеди 241 ден.
   со ДДВ