Фигаро GORENJE HC 19 PR
   Фигаро GORENJE HC 19 PR

   Фигаро GORENJE HC 19 PR

   Напиши рецензија (0)
   1.399 ден.
   1.890 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 42 W

   Moжност за закачување

   Кабел кој се ротира 360?C

   Дијаметар: 19mm

   Ладен врв

   Едноставно електронско управување

   Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Куќиште: Пластично

   МоќностV: 110-240 V

   Должина на приклучен кабел: 2 m

   Димензии (ШxВxД): 32,5×7,5x5cm

   Димензии на амбалажата (ШxВxД): 33,5×3,9×3,6cm

   20609
   2 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фигаро GORENJE HC 19 PR

   4 други производи во иста категорија:

   Фигаро GORENJE HC 19 PR

   1.399 ден.
   1.890 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ