Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)

   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)

   Напиши рецензија (0)
   749 ден.
   799 ден.
   Заштеди 50 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   *Пакетот содржи 2 филтри

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Bi-fluxTM Laica: напредна технологија и софистицирани материјали за да обезбеди максимална безбедност и гарантиран квалитет.

   Користена со Laica бокалот филтерот Bi-flux ја филтрира водата за пиење преку подобрување на вкусот на водата и намалување на некои несакани супстанции што се присутни во водата.

   Филтерот Laica е наменет за 150-200 литри вода филтрирани во текот на период од 1-2 месеци, потоа филтерот мора да се замени.

   • 5 фази на филтрација
   • Пре-филтрација - отстранува поголеми честички во водата
   • Ионска смеса - ги отстранува субстанците како тешки метали (олово, бакар, цинк, железо, и сл.)
   • Активен карбон - ги отстранува пестицидите и хлорот со активна реакција
   • Ситен филтер - спречува испуштање на додатни честички
   • Пост-филтер - за финална филтрација
   • Го подобрува квалитетот на водата, и ја прочистува од СИТЕ  честички.
   • Рок на траење - неограничен
   • Рок на употреба - 2 месеци, или 150 - 200 lit. вода
   8033224606361

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)

   3 други производи во иста категорија:

   Laica Bi-Flux F2M Кертриџ филтер за бокал (пакување со 2)

   749 ден.
   799 ден.
   Заштеди 50 ден.
   со ДДВ