Менаџерски стол Sonata Lux
   Менаџерски стол Sonata Lux

   Менаџерски стол Sonata Lux

   Напиши рецензија (0)
   40.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Sonata Lux е висококвалитетно столче за менаџер од докажан европски производител - групацијата Нови Стил!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики:

   Робусна метална основа од полиран алуминиум.

   Мултиблок механизам кој овозможува обезбедување на функција релакс и заклучување во неколку случајни позиции.

   Ергономско седиште и грб изработени од црна вистинска кожа класа „LE“.

   Потпирач за глава.

   Можност за прилагодување на силата на лулање според тежина на корисник. 

   Антишок функција што го штити корисникот кога се движи од една позиција на наклон во друга.

   Потпирачи за раце - хромиран метал со меки тапацирани влошки.

   Дозволеното оптоварување е до 130 кг.

   Можете да нарачате во боја по Ваш избор со рок на испорака од 30 работни дена. 

   Гаранција 5 години. 

   Sonata
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Менаџерски стол Sonata Lux

   16 други производи во иста категорија:

   Менаџерски стол Sonata Lux

   40.000 ден.
   со ДДВ