Работен стол Cargo
   Работен стол Cargo
   Работен стол Cargo
   Работен стол Cargo

   Работен стол Cargo

   Напиши рецензија (0)
   5.290 ден.
   6.100 ден.
   Заштеди 810 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Cargo е висококвалитетна работна столица која со својот класичен изглед ќе ви овозможи одличен комфор и уживање при работа!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   • Работен стол Cargo
   • Полиамидна основа.
   • Механизам за регулирање на височината
   • Фиксирани подлактици. 
   • Тапацир од црна еко кожа. 
   • Дозволено оптеретување до 110 кг.
   • Ширина (см):   53,5
   • Длабочина (см): 48,5
   • Длабочина на седиштето (см): 42
   • Ширина на седиштето (см): 41,5
   • Дoлжина на делот за потпирање (см): 51,5
   • Ширина на делот за потпирање (см): 41,5

   Cargo
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол Cargo

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол Cargo

   5.290 ден.
   6.100 ден.
   Заштеди 810 ден.
   со ДДВ