Гејмерски стол Race Steel Red
   Гејмерски стол Race Steel Red
   Гејмерски стол Race Steel Red

   Гејмерски стол Race Steel Red

   Напиши рецензија (0)
   8.590 ден.
   9.890 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Гејмерски стол Race Steel Red е погоден за употреба на кое било работно место во корпоративната канцеларија или дома, обезбедувајќи ја потребната удобност на секој корисник.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Гејмерски стол Race Steel Red е погоден за употреба на кое било работно место во корпоративната канцеларија или дома, обезбедувајќи ја потребната удобност на секој корисник.

   • Стабилна метална основа со хромирана завршница.
   • Прилагодување на висината на седиштето.
   • Механизам за нишање.
   • Навалување во почетната положба.
   • Прилагодување на силата на нишање според тежината.
   • Фиксирани потпирачи за раце со тапацирани влошки.
   • Тапацир од висококвалитетна еко кожа.
   • Димезии: 800 × 320 × 580 mm
   • Тежина: 16кг.
   RaceSteelRed
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гејмерски стол Race Steel Red

   16 други производи во иста категорија:

   Гејмерски стол Race Steel Red

   8.590 ден.
   9.890 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ