Работен стол Ergochair
   Работен стол Ergochair
   Работен стол Ergochair
   Работен стол Ergochair

   Работен стол Ergochair

   Напиши рецензија (0)
   28.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Работен стол Ergochair

   тежина: 31,2 кг

   размери: 820 × 520 × 690 mm

   боја: црна 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ergochair има динамични форми со карактеристични одлики и создава позитивна работна атмосфера! 

   • висококвалитетен ергономски стол
   • седиште и наслон изработени во црна мрежа
   • 2 Д раконаслони со меки падови
   • синхро механизам со заклучување во 4 работни позиции
   • регулирање на длабочина на седење 
   • регулирање на наслон за глава
   • метална хромирана основа 
   • дозволена тежина на корисник 120 кг. 

   Ergochair
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Работен стол Ergochair

   16 други производи во иста категорија:

   Работен стол Ergochair

   28.500 ден.
   со ДДВ