Детско столче - црвено
   Детско столче - црвено

   Детско столче - црвено

   Напиши рецензија (0)
   500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Заборавете го тешкото качување на големите столови и заменете го со безбедно мало столче.

   • Составено од пластика со висок квалитет, прикладно за повеќе намени кај дечињата.

   • Димензии на производот: 32x50x30 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   27703
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детско столче - црвено

   16 други производи во иста категорија:

   Детско столче - црвено

   500 ден.
   со ДДВ