Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж
   Фотелја со табуретка PEARL беж

   Фотелја со табуретка PEARL беж

   Напиши рецензија (0)
   12.990 ден.
   14.590 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Сетот фотелја и табуретка PEARL е современо прилагодување на австралискиот дизајн од 1951 година.

   Основа е изработена од цврсто природно дрво.

   Тапациран со сива ткаенина, PEARL дава стилски ефект во спалната или дневната соба со извонредниот дизајн.

   Се одликува со елегантни заострени дрвени ногарки и заоблен дизајн за максимална поддршка.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии на столот:

   Должина: 65 см

   Длабочина: 75 см

   Вкупна висина: 106 см

   Димензии на табуретка:

   Должина: 57 см

   Длабочина: 35 см

   Вкупна висина: 43 см

   046-000016
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фотелја со табуретка PEARL беж

   16 други производи во иста категорија:

   Фотелја со табуретка PEARL беж

   12.990 ден.
   14.590 ден.
   Заштеди 1.600 ден.
   со ДДВ