IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење

   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење

   Напиши рецензија (0)
   2.790 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Материјал: метал, пластика

   Боја: бела

   Димензии на производот

   Ширина: 58 см

   Длабочина: 62 см

   Висина: 90 см

   Вклучени производи

   ANTILOP Табла за столче за хранење (40076093)

   ANTILOP седло за столче за хранење (70279942) 

   ANTILOP ногатки за столче за хранење, 4 бр (80279946) 

   29067293
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење

   12 други производи во иста категорија:

   IKEA ANTILOP Бебешко столче за хранење

   2.790 ден.
   со ДДВ