Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

   Напиши рецензија (0)
   15.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче. Далечински управувач е вклучен во пакувањето. Адаптерoт е вклучен во пакувањето. Потребни се  4 D батерии - кои не се вклучени во производот. Меко и удобно седиште, безбедносен систем со 5 точки на поврзување, лесна за склопување и пренесување.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ► Релаксатор

   • Наменето за бебиња од 6 месеци до 9 kg.

   • Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.

   • Прилагодлив наслон во 5 позиции.

   • 4 позиции за наслонот за ноџињата.

   • Пречка со играчки која може да се прилагодува или пак извади.

   • 5 брзини на лулање.

   • Сензор за да започне лулање кога детето ќе плаче.

   • 9 мелодии, 5 со звуци од природата.

   • Контрола на јачината на звукот.

   • Подесување на лулањето во временски интервали на 15, 30 и 60 минути.

   • 2 тркала за лесно движење.

   ► Хранилка

   • Наменет за деца до 36 месеци.

   • 5 позиции за грбчето кои многу лесно се подесуваат, со една рака.

   • 4 позиции за наслонот за ноџињата.

   • Горната табла се отстранува лесно без да мора да се отстрани и долната и лесно се мие.

   • 2 тркала за лесно движење.

   ► Бустер 

   • Наменето за деца од 6 до 36 месеци

   • Бустерот се употребува на столица за возрасни која треба да биде најмалку 20mm од основата на бустерот.

   • Минималната висина на потпирачот на столчето за возрасни треба да биде 100mm поголема од висината на бустерот.

   • Бустерот се поставува лесно на повеќето кујнски столици.

   55438
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка Kikka Boo - PRIMA 3 in 1

   15.190 ден.
   со ДДВ