Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto
   Хранилка Toto

   Хранилка Toto

   Напиши рецензија (0)
   4.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Хранилка Тото, е класично столче за бебиња, фукционално и безбедно. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.

   • Седиштето се поставува на 6 висини.

   • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.

   • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.

   • Тркалца за полесен транспорт.

   • Можност за заклучување на тркалата.

   • Лесно се склопува и не зафаќа многу простор.

   7888415
   169 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка Toto

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка Toto

   4.390 ден.
   со ДДВ