Хранилка Kikka Boo - Woody - сива
   Хранилка Kikka Boo - Woody - сива

   Хранилка Kikka Boo - Woody - сива

   Напиши рецензија (0)
   5.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Удобна хранилка која лесно се трансформира од столче за хранење во столче за играње и забава.

   • Наменета за деца над 6 месеци.

   • Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво, совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.

   • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога лесна за одржување.

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.

   • Појасот за безбеднос може да се подеси во две позиции.

   • Прилагодување на послужавникот во 3 позиции во зависност од големината на детето.

   • Голем потпирач измеѓу ноџињата за поудобно седење.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   55957
   4 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка Kikka Boo - Woody - сива

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка Kikka Boo - Woody - сива

   5.490 ден.
   со ДДВ