Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY
   Хранилка - TINY

   Хранилка - TINY

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Tiny е хранилка со многу предности што родителите веднаш ќе ја засакаат. Столчето е удобно и лесно се прилагодува на потребите на детето. Нежни мат бои кои ќе се вклопат во секој дом.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменета за деца од 6 до 36 месеци.

   • Наслонот за грбчето се подесува во 3 положби.

   • Седиштето се поставува на 7 висини: 105, 101, 97, 93, 89, 85 и 81cm.

   • Појасот за безбедност може да се подеси во 2 позиции.

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • Послужавник со дупла подлога кои лесно се вадат за миење.

   • Прилагодувањето на послужавникот може да биде во 3 позиции.

   • Лесно и компактно преклопување.

   • Лесно ротирачки тркала кои можат да се закочат и по потреба да се монтираат.

   • Голем потпирач за ноџињата за поудобно седењe кој може да се регулира во 3 позиции.

   • Потпирачот за ноџињата може да се подесува во 2 висини зависно од големината на детето.

   • Меко и удобно седиште обложено со еко кожа.

   • Димензии на склопена: 105x54x25cm.

   • Димензии на расклопена: 105x54x75cm.

   7888430
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка - TINY

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка - TINY

   4.990 ден.
   со ДДВ