Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева
   Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева
   Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева
   Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева

   Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева

   Напиши рецензија (0)
   7.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка.

   • Погодна за деца кои можат самостојно да седат до 36 месеци;

   • Стабилни ногарки направени од висококвалитетно дрво,совршено ќе се вклопи во ентериерот на вашиот дом.

   • Удобно столче за седење со мека и удобна подлога, лесна за одржување.

   • Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.

   • Двоен послужавник со 2 приклучоци за чаши кои лесно се вадат за миење.

   • Лесна за собирање.

   • Димензии на производот: 100x70x62cm.

   550322
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева

   12 други производи во иста категорија:

   Хранилка Kikka boo - Multi 3 in 1 - розева

   7.490 ден.
   со ДДВ