Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier

   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier

   Напиши рецензија (0)
   3.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Подлогата се карактеризира со јасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.

   Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.

   При притискање на пијаното испушта пијатни мелодии, свети и можете да ја подесувате јачината на звукот.

   Производот користи 3x1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на пакувањето: 43x50x11 cm.

   Димензии на производот: 100x60x60 cm.

   550823
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier

   4 други производи во иста категорија:

   Подлога за бебешка гимнастика Kikka Boo - Flutty Clavier

   3.890 ден.
   со ДДВ