Игрална со топчиња
   Игрална со топчиња
   Игрална со топчиња
   Игрална со топчиња

   Игрална со топчиња

   Напиши рецензија (0)
   1.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Игрална за најмалите дечиња со која вашете дете ќе се забавува, а вие истовремено ќе знаете дека е безбедно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Игрална за најмалите дечиња со која вашете дете ќе се забавува, а вие истовремено ќе знаете дека е безбедно.

   • Можете да ја користите во вашиот дом, надвор во дворот или на плажа за време на вашиот годишен одмор или викенд.

   • Во пакетот се вклучени и 50 разнобојни топчиња.

   • Помага при побрзо распознавање на боите.

   • Ја зголемува активноста на детето.

   • Димензии на производот: 100x60x37cm.

   • Димензии на пакувањето: 53x38x8cm.

   29897
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Игрална со топчиња

   9 други производи во иста категорија:

   Игрална со топчиња

   1.400 ден.
   со ДДВ