Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug
   Игрална Kikka Boo - Lady bug

   Игрална Kikka Boo - Lady bug

   Напиши рецензија (0)
   3.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Игралната ќе му овозможи на вашето дете часови беспрекорна игра и забава.

   • Облогата се карактеризира со јасни и контрасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.

   • Меките и плишани играчки му нудат целосно безбедна игра на вашето дете.

   • Преку игра со топчињата дечињата учат како да ги распознаваат боите.

   • Игралната е наменета за деца 1+.

   • Димензии на пакувањето:60x45x10 cm.

   • Димензии на производот :56x72x72 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   550419
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Игрална Kikka Boo - Lady bug

   10 други производи во иста категорија:

   Игрална Kikka Boo - Lady bug

   3.890 ден.
   со ДДВ