Iskra IC-2000S индукциска плотна
   Iskra IC-2000S индукциска плотна
   Iskra IC-2000S индукциска плотна
   Iskra IC-2000S индукциска плотна

   Iskra IC-2000S индукциска плотна

   Напиши рецензија (0)
   3.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Моќност: 2000W (макс)

   • 10 степени на работа (200W-2000W)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • моќност: 2000W (макс)

   • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

   • 10 степени на работа (200W-2000W)

   • Поставување на работната температура од 60-240 ° C

   • можност за прикажување на температура во C ° или моќност во W

   • тајмер: 1 до 240 мин

   • автоматско исклучување по 120 мин

   • минимална загуба на топлина (90% ефикасност)

   • заштеда до 60% време

   • заштеда на енергија до 50%

   • 50% побрзо готвење

   • издржлива стакло-керамичка површина за готвење (4 мм)

   • погоден за садови од Ø12 до Ø26 см

   • автоматско препознавање сад

   • LED дисплеј

   • контрола на допир

   • Нозе што не се лизнуваат

   • заштита од прегревање

   • заштита од пренапони

   • лесно чистење

   • Димензии на пакетот (во мм): 320 (L) x 88 (W) x 390 (H)

   • Нето тежина: 2,3 кг

   • Бруто тежина: 2,65 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042568155
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra IC-2000S индукциска плотна

   3 други производи во иста категорија:

   Iskra IC-2000S индукциска плотна

   3.999 ден.
   со ДДВ