Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE
   Индукциска плоча GREE

   Индукциска плоча GREE

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Индукциска плоча со 6 функции на готвење, брзо загревање, страничен излез за воздух. | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Индукциска плоча GREE - CWK-21XSW

   Индукциската плоча располага со 6 функции на готвење, брзо загревање, страничен излез за воздух. 

   Слим дизајн

   Само 35mm дебелина, со копчиња на допир.

   Водоотпорен дизајн

   Уредот е дизајниран со посебна внатрешна и надворешна структура, што го прави не само тенок, туку и водоотпорен.

   Шест функции на готвење

   Динстање, пржење, супа, каша, варење, скара и други функции на готвење по ваша желба.

   Национален патент

   Патентирана технологија за „тивок оган“ со три вида на ниска енергија за континуирано загревање.

   Постојано високо греење

   Иновативниот програм на фиксна температура овозможува постојана висока моќност на индукцискиот шпоретм со што можете да ја приготвувате храната на начин кој Вие сакате.

   Стабилно работење на ниска моќност

   Индукцискиот шпорет на Gree има технологија за работење на ниска моќност. Уредот може стабилно да работи и под 200W.

   Други функции

   Двоен вентилатор, 24 часовен тајмер, 1W во мирување, функција за заклучување (заштита за деца).
   Gree
   CWK-21XSW
   10 производи

   Технички податоци

   Боја
   Црна
   Модел
   GREE GCWK-21XSW
   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Индукциска плоча GREE

   3 други производи во иста категорија:

   Индукциска плоча GREE

   4.990 ден.
   со ДДВ