Индустриска правосмукалка LAVOR CF 30EM
   Индустриска правосмукалка LAVOR CF 30EM

   Индустриска правосмукалка LAVOR CF 30EM

   Напиши рецензија (0)
   9.200 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Правосмукалка со тивок мотор наменета за суво и водено вшмукување. Располага со ултра силен резервоар (carbon steel), a покрај стандардните додатоци и опции поседува вграден штекер кој дозволува напоредно користење на електричен алат до 2200W заедно со правмукалката

   Технички карактеристики:

   • Напон:  230V-50Hz
   • Капацитет на резервоар:  30 l
   • Проток на воздух:  35l/s
   • Депресија:  180 mbar
   • Моќ: 1400 W
   • Тип правосмукалка: Хоби
   • Филтрирање: Водено+Суво
   • Производител: Lavor
   • Земја на потекло: Италија
   • Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   012353
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Индустриска правосмукалка LAVOR CF 30EM

   10 други производи во иста категорија:

   Индустриска правосмукалка LAVOR CF 30EM

   9.200 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 799 ден.
   со ДДВ