Индустриска правосмукалка LAVOR Freddy 4 во 1
   Индустриска правосмукалка LAVOR Freddy 4 во 1

   Индустриска правосмукалка LAVOR Freddy 4 во 1

   Напиши рецензија (0)
   6.714 ден.
   7.499 ден.
   Заштеди 785 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Freddy 4 во 1 е компактна, мултифункционална правосмукалка за пепел, за суво, за влажно вшмукување, а воедно има и функција за дување. Доаѓа во комбинација на тивок мотор со метален резервоар, пневматски тресач на филтер, кертрич кој едноставно се пери и метално флексибилно црево од 1 метар.

   Технички карактеристики:

   • Моќност: 1000 W
   • Напон: 230V-50Hz
   • Тежина: 6 kg
   • Капацитет на резервоар: 20 l
   • Проток на воздух: 35 l/s
   • Депресија: 180 mbar
   • Производител: Lavor
   • Земја на потекло: Италија
   • Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   012350

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Индустриска правосмукалка LAVOR Freddy 4 во 1

   10 други производи во иста категорија:

   Индустриска правосмукалка LAVOR Freddy 4 во 1

   6.714 ден.
   7.499 ден.
   Заштеди 785 ден.
   со ДДВ