Индустриска правосмукалка LAVOR VAC 20S
   Индустриска правосмукалка LAVOR VAC 20S

   Индустриска правосмукалка LAVOR VAC 20S

   Напиши рецензија (0)
   5.408 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Правосмукалка од серијата VAC за суво и водено вшмукување. Компактни димензии, модерен дизајн, резервоар од нерѓосувачки челик, пневматски тресач на филтер. Погодна за користење во домот и работилницата. Одлична за ентузијасти!

   Технички карактеристики:

   • Моќ: 1000W
   • Напон: 230 V - 50 Hz   
   • Капацитет на резервар: 20l
   • Депресија макс. 180 mbar
   • Тежина: 5kg
   • Производител: Lavor
   • Земја на потекло: Италија
   • Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   014977
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Индустриска правосмукалка LAVOR VAC 20S

   10 други производи во иста категорија:

   Индустриска правосмукалка LAVOR VAC 20S

   5.408 ден.
   5.999 ден.
   Заштеди 591 ден.
   со ДДВ