Индустриска правосмукалка LAVOR WD 255 XE
   Индустриска правосмукалка LAVOR WD 255 XE
   Индустриска правосмукалка LAVOR WD 255 XE

   Индустриска правосмукалка LAVOR WD 255 XE

   Напиши рецензија (0)
   23.990 ден.
   25.999 ден.
   Заштеди 2.009 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Правосмукалка со два високоефективни мотори наменета за суво вшмукување со резервоар од нерѓосувачки челик со голем капацитет. Поседува вграден штекер на кој може да се приклучи електричен алат до 2200W.

   Технички карактеристики:

   • Број на мотори: 2
   • Моќност на мотор: 2 X 1200 (MAX 2 X 1400) W
   • Проток на воздух при вшмукување: 130 l/s
   • Капацитет на резервоар : 55 l
   • Teжина: 19 kg
   • Производител: Lavor
   • Земја на потекло: Италија
   • Гаранција: 12 месеци

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   015639
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Индустриска правосмукалка LAVOR WD 255 XE

   10 други производи во иста категорија:

   Индустриска правосмукалка LAVOR WD 255 XE

   23.990 ден.
   25.999 ден.
   Заштеди 2.009 ден.
   со ДДВ