Кацига за велосипед MAX HB-140 со задно светло
   Кацига за велосипед MAX HB-140 со задно светло

   Кацига за велосипед MAX HB-140 со задно светло

   Напиши рецензија (0)
   1.850 ден.
   2.220 ден.
   Заштеди 370 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Високо Квалитетна заштитна кацига со USB задно светло

   Материјал: PC+EPS

   Големина за глава: 58-63cm

   со можност за подесување

   Тежина: 350 грама

   Задно светло Моќност : CR2032 Button battery

   Работно време: континуирано 8 часа

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26027
   8 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Кацига за велосипед MAX HB-140 со задно светло

   16 други производи во иста категорија:

   Кацига за велосипед MAX HB-140 со задно светло

   1.850 ден.
   2.220 ден.
   Заштеди 370 ден.
   со ДДВ