Кацига за велосипед MAX H-104
   Кацига за велосипед MAX H-104

   Кацига за велосипед MAX H-104

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.980 ден.
   Заштеди 1.081 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Високо Квалитетна заштитна кацига

   со USB задно светло

   Материјал: PC+EPS

   Големина за глава: 58-63cm

   со можност за подесување

   Тежина: 350 грама

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26029
   67 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Кацига за велосипед MAX H-104

   16 други производи во иста категорија:

   Кацига за велосипед MAX H-104

   899 ден.
   1.980 ден.
   Заштеди 1.081 ден.
   со ДДВ