• Ново
  Работен стол Rino Chrome
  Работен стол Rino Chrome
  Работен стол Rino Chrome

  Работен стол Rino Chrome

  Напиши рецензија (0)
  6.999 ден.
  9.000 ден.
  Заштеди 2.001 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Доколку барате квалитетна работна столица, тогаш Rino е изборот за вас. Rino е висококвалитетна столица од докажан европски производител.

  Карактеристики:

  •Ергономско седиште и потпирач за грб кои се обложени со црна еко кожа.

  •Метални хромирани потпирачи за раце со меки тапацирани влошки со еко кожа во црна боја.

  •Механизам TILT - обезбедува слободно движење на седиштето и потпирачот за грб, одржувајќи го почетниот агол помеѓу нив постојан.

  •Заклучување на навалување во 1 позиција.

  •Дозволена тежина на лицето што седи - 120 кг.

  •Димензии: 700 × 280 × 600 mm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Доколку барате квалитетна работна столица, тогаш Rino е изборот за вас. Rino е висококвалитетна столица од докажан европски производител.

  Карактеристики:

  •Ергономско седиште и потпирач за грб кои се обложени со црна еко кожа.

  •Метални хромирани потпирачи за раце со меки тапацирани влошки со еко кожа во црна боја.

  •Механизам TILT - обезбедува слободно движење на седиштето и потпирачот за грб, одржувајќи го почетниот агол помеѓу нив постојан.

  •Заклучување на навалување во 1 позиција.

  •Дозволена тежина на лицето што седи - 120 кг.

  •Димензии: 700 × 280 × 600 mm

  rino chrome
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Работен стол Rino Chrome

  16 други производи во иста категорија:

  Работен стол Rino Chrome

  6.999 ден.
  9.000 ден.
  Заштеди 2.001 ден.
  со ДДВ