• Ново
  Работен стол FLORIDA BLACK
  Работен стол FLORIDA BLACK

  Работен стол FLORIDA BLACK

  Напиши рецензија (0)
  13.999 ден.
  15.000 ден.
  Заштеди 1.001 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Florida Steel е висококвалитетно столче за управување од докажан европски производител - Групацијата Nowy Stil!

  Цврста, метална основа, полиран алуминиум

  Амортизер за непречено прилагодување на висината

  Модел на механизам TILT, обезбедувајќи функција на лулање и заклучување во почетната позиција.

  Ергономско седиште и грб изработени од еко кожа ECO.

  Прилагодете ја силата на лулање според тежина на корисник.

  Потпирачите за раце се метални, со меки тапацирани влошки.

  Максималното оптоварување е до 130 к

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Florida Steel е висококвалитетно столче за управување од докажан европски производител - Групацијата Nowy Stil!

  Цврста, метална основа, полиран алуминиум

  Амортизер за непречено прилагодување на висината

  Модел на механизам TILT, обезбедувајќи функција на лулање и заклучување во почетната позиција.

  Ергономско седиште и грб изработени од еко кожа ECO.

  Прилагодете ја силата на лулање според тежина на корисник.

  Потпирачите за раце се метални, со меки тапацирани влошки.

  Максималното оптоварување е до 130 к

  florida black
  50 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Работен стол FLORIDA BLACK

  16 други производи во иста категорија:

  Работен стол FLORIDA BLACK

  13.999 ден.
  15.000 ден.
  Заштеди 1.001 ден.
  со ДДВ