Носилка за бебе (кенгур)
   Носилка за бебе (кенгур)
   Носилка за бебе (кенгур)
   Носилка за бебе (кенгур)

   Носилка за бебе (кенгур)

   Напиши рецензија (0)
   1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мека и удобна подршка за главчето на бебето.

   • Меки сунѓери кај ноџињата.

   • 2 позиции за носење на бебето: свртено кон родителот или во насока на движењето и третата позивција на грбот на родителите.

   • Препорачана возраст 4-6 месеци свртено кон родителот и од 7 до 9 месеци кон насока на движење.

   • Препорачано за бебиња од 3 месеци до 9 kg.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   25984
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Носилка за бебе (кенгур)

   2 други производи во иста категорија:

   Носилка за бебе (кенгур)

   1.100 ден.
   со ДДВ