Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива
   Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива
   Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива
   Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива

   Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мека и удобна подршка за главчето на бебето.

   Спецификација:

   Меки сунѓери кај ноџињата.

   2 позиции за носење на бебето. Со лицето свртено кон родителот 3-12 месеци.Со лицето напред-кога бебето е веќе спообно да си ја држи главата 6-24месеци.

   Подесувачки појас со лесно прилагодување за поголема удобност. Широки прерамки кои се пролагодуваат според особата.

   Иновативна форма која подржува правилна ергономска позиција на бебето.

   Преклопна подршка за главата.Содржи лигавче од мек материјал и капа која се вади и се става по потреба.

   Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 15 kg.

   55571
   9998 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива

   2 други производи во иста категорија:

   Носилка за бебе Hoody Kikka boo (кенгур) - сива

   2.390 ден.
   со ДДВ