Adjustable Kettlebell, 4-18 kg
   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg
   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg
   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg

   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg

   Напиши рецензија (0)
   11.950 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа некои го викаат руско ѕвоно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg

   Овој кетлбел се користи за подобрување на вашата сила, експлозивност и јачина и јачина на трупот. Оваа тежина е 7 во 1 затоа што можете да ја прилагодите тежината од 4 кг на 18 кг.

   Детали за производот

   Висина (см): 27,00

   Дијаметар (см): 20,50

   Сила: од 4 до 18 кг

   Дијаметар на рачката (см): 2,80

   Тежина (кг): 20,00

   Толеранција на тежина (%): +/- 5%

   Боја: Портокалова и црна

   Состав: челик

   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg

   16 други производи во иста категорија:

   Adjustable Kettlebell, 4-18 kg

   11.950 ден.
   со ДДВ