Kettlebell Fit, 6 kg
   Kettlebell Fit, 6 kg

   Kettlebell Fit, 6 kg

   Напиши рецензија (0)
   1.060 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа некои го викаат руско ѕвоно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Kettlebell Fit, 6 kg

   Женствена палета на тегови во пастелна боја и ергономски дизајн за лесна и удобна употреба со 4 заштитни гуми.

   Винил слој.

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Kettlebell Fit, 6 kg

   16 други производи во иста категорија:

   Kettlebell Fit, 6 kg

   1.060 ден.
   со ДДВ