ЏимСтик ПРО Кетлбел 4кг
   ЏимСтик ПРО Кетлбел 4кг

   ЏимСтик ПРО Кетлбел 4кг

   Напиши рецензија (0)
   1.340 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа некои го викаат руско ѕвоно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ЏимСтик ПРО Кетлбел 4кг

   Gymstick Pro кетлбелот е стилски изграден од леано железо.

    За разлика од традиционалните тегови, во Pro кетлбелите центарот на гравитација е надвор од зафатот на раката. Ова овозможува нишање, поради што активираат повеќе мускулни групи во споредба со вежбање со тегови, целата вежба е поефикасна.

    Достапно во тежини од 4кг, 6 кг, 8 кг, 10 кг, 12 кг, 16 кг.

   Пакување:

   1x Pro кетлбел, 4 кг

   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   ЏимСтик ПРО Кетлбел 4кг

   16 други производи во иста категорија:

   ЏимСтик ПРО Кетлбел 4кг

   1.340 ден.
   со ДДВ