Тег гумиран Kettlebell 6kg
   Тег гумиран Kettlebell 6kg

   Тег гумиран Kettlebell 6kg

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 6 kg.

   Димензии на производот: 18x20x10 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121076
   23 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 6kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 6kg

   1.590 ден.
   1.990 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ