Тег гумиран Kettlebell 16kg
   Тег гумиран Kettlebell 16kg

   Тег гумиран Kettlebell 16kg

   Напиши рецензија (0)
   4.390 ден.
   5.490 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 16 kg.

   Димензии на производот: 19x24x14 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121078
   14 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 16kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 16kg

   4.390 ден.
   5.490 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ