Тег гумиран Kettlebell 20kg
   Тег гумиран Kettlebell 20kg

   Тег гумиран Kettlebell 20kg

   Напиши рецензија (0)
   5.490 ден.
   6.590 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

   Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

   Тежина на тег 20 kg.

   Димензии на производот: 20x26x15 cm..

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   121080
   14 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Тег гумиран Kettlebell 20kg

   16 други производи во иста категорија:

   Тег гумиран Kettlebell 20kg

   5.490 ден.
   6.590 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ