Лотус Велвет Мини Ексел
   Лотус Велвет Мини Ексел
   Лотус Велвет Мини Ексел

   Лотус Велвет Мини Ексел

   Напиши рецензија (0)
   6.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и топло ќе ве гушка. 

   Можност за употреба во една положба на седење и лежење до 60 кг.| Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ПРЕДНОСТИ: Трајната, цврстата и водоодбојна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина на 30 степени, Употреба внатре; Не е токсична;  Нема оштри рабови; Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување; Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

   МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

   Димензија Диаметар 60см Висина 110см (во исправена положба)

   За внатрешна употреба; 

   Одбојно на вода и нечистотијата;

   Достапен во 16 бои;

   Полнење 100% ЕПС топчиња; 

   Надворешна навлака од свиленкасто Кадифе, со патент за одржување; Внатрешна навлака 100% ППП со патент за дополнување.

   Доставата е бесплатна, 

   Гаранција на производ 1 година

   [Lotus Lounge Chairs - Информации за испорака и употреба]

   Lotus
   velvetminiexcel_applegreen
   80 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лотус Велвет Мини Ексел

   14 други производи во иста категорија:

   Лотус Велвет Мини Ексел

   6.000 ден.
   со ДДВ