Лотус Оригинал Миниангл
   Лотус Оригинал Миниангл

   Лотус Оригинал Миниангл

   Напиши рецензија (0)
   2.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За деца и возрасни до 50 кг.

   Водоотпорен за внатрешна и надворешна употреба

   Достапно во 23 бои

   Надворешна навлака 100% полиестер Внатрешна 100% полиуретан; Полнето 100% ЕПС експандиран полистирен

   Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија | 1 година гаранција

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   ПРЕДНОСТИ: Трајната, цврстата и водоодбојна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина на 30 степени, Употреба внатре; Не е токсична;  Нема оштри рабови; Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување; Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

   МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ:  Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.Димензија 140х110х13см;

   За внатрешна употреба; 

   Одбојно на вода и нечистотијата;

   Достапен во 16 бои;

   Полнење 100% ЕПС топчиња; 

   Надворешна навлака од свиленкасто Кадифе, со патент за одржување; Внатрешна навлака 100% ППП со патент за дополнување.

   Доставата е бесплатна, 

   Гаранција на производ 1 година

   [Lotus Lounge Chairs - Информации за испорака и употреба]

   Lotus
   velvetminiyoga_applegreen
   120 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лотус Оригинал Миниангл

   14 други производи во иста категорија:

   Лотус Оригинал Миниангл

   2.800 ден.
   со ДДВ