• Распродажба!
  • -300 ден

Повеќенаменски клешти 12 во 1 - BLACK+DECKER

Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи универзална клешта со сечица, пила, турпија, метро, плосната одвртка, Ph одвртувач, ноже, отворач за шишиња, отворач за конзерви.

BDHT0-28110
46 производи

Технички податоци

Бренд
BLACK+DECKER

Нема рецензии во овој момент.

Производот е додаен за споредба.