VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32

   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32

   Напиши рецензија (0)
   59.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL Q DESIGN 7,0 kW R32

   • Капацитет на греење: 7,33 kW
   • Капацитет на ладење: 7,03 kW
   • Намена: до 75 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A++
   • До -15C инвертер уред 
   • Гаранција 5 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL Q DESIGN 7,0kW R32 - ACP-24CH70AEQI R32

   • Енергетска класа за греење: A++
   • Енергетска класа за ладење: A+
   • Капацитет на ладење [kW]: 7,03
   • SEER коефициент: 6,1
   • Капацитет на греење [kW]: 7,33, SCOP коефициент: 4,0
   • Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 59,5
   • Еколошки плин: R32
   • Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 2345
   • Работи на температура од: -15°C≤T≤50°C
   • Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 2035
   • Проток на воздух [m3/h]: 980
   • Останати карактерситики: timer, Turbo mode, soft start, sleep mode, самодијагностика на грешки, auto mode, auto restart, заштитен вентил на надворешната единица, Wi Fi Ready, био филтер, LED екран, фитлер против прав, без Wi-fi опција
   • Гаранција: 5 години
   1250460
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32

   15 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL Q Design 7,0 kW R32 клима уред ACP-24CH70AEQI R32

   59.999 ден.
   со ДДВ