VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO

   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO

   Напиши рецензија (0)
   41.999 ден.
   46.999 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32

   • Капацитет на греење: 5.57 kW
   • Капацитет на ладење: 5.28 kW
   • Намена: до 50 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A++
   • До -15≤T≤24 C инвертер уред 
   • Гаранција 5 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO

   • Енергетска класа за греење: A++
   • Енергетска класа за ладење: A+
   • Капацитет на ладење [kW]: 5,28
   • SEER коефициент: 7
   • Капацитет на греење [kW]: 5,57
   • SCOP коефициент: 4
   • Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 56-65
   • Еколошки плин: R32
   • Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1550 
   • Работи на температура од: -15≤T≤24  
   • Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 1750
   • Проток на воздух [m3/h]: 800
   • Останати карактерситики:
   • Turbo mode 
   • Golden fin 
   • Ionizator 
   • ECO mode 
   • 1W Stand by 
   • I feel funkcija - Follow me 
   • Автоматски начи на работа 
   • Ноќен начин на работа 
   • Auto swing 
   • Меморија на последното работење
   • Детекција и приказ на грешки 
   • 24h Timer 
   • Скриен дигитален приказ
   • Bio filter 
   • Филтер за прашина
   • бесшумно управување
   • Функција за самочистење
   • Греач на компресорот 
   • Греач на кондензаторот 
   • Функција за заштеда на електрична енергија 
   • LED екран
   • Гаранција: 5 години
   1250430
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO

   14 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO

   41.999 ден.
   46.999 ден.
   Заштеди 5.000 ден.
   со ДДВ