VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO

   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO

   Напиши рецензија (0)
   24.999 ден.
   28.999 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32

   • Капацитет на греење: 3,81 kW
   • Капацитет на ладење: 3,51 kW
   • Намена: до 35 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A++
   • До -15C инвертер уред 
   • Гаранција 5 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL S Design PRO 5.5 kW R32 клима уред ACP-18CH50AESI R32 PRO

   • Енергетска класа за греење: A++
   • Енергетска класа за ладење: A+
   • Капацитет на ладење [kW]: 3,51
   • SEER коефициент: 7
   • Капацитет на греење [kW]: 3,81
   • SCOP коефициент: 4,2
   • Јачина нa звук при нормално работење [dB]: 56-62
   • Еколошки плин: R32
   • Влезна потрошувачка моќност за ладење [W]: 1096
   • Работи на температура од: -15
   • Влезна потрошувачка моќност за греење [W]: 1027
   • Проток на воздух [m3/h]: 530
   • Останати карактерситики:
   • Turbo mode 
   • Ionizator 
   • Bio filter 
   • Филтер за прашина
   • Функција за заштеда на електрична енергија 
   • LED екран
   • Гаранција: 5 години
   1250456
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO

   14 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL S Design PRO 3.5 kW R32 клима уред ACP-12CH35AESI R32 PRO

   24.999 ден.
   28.999 ден.
   Заштеди 4.000 ден.
   со ДДВ