VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред

   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред

   Напиши рецензија (0)
   34.999 ден.
   44.999 ден.
   Заштеди 10.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Инвертер клима уред VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред 

   • Капацитет на греење: 5568.00 W
   • Капацитет на ладење: 4748.00 W
   • Намена: до 40 m2 простор
   • Енергетска ефикасност: A+++
   • од -25 до +50 ℃ 
   • Гаранција 5 години
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Инвертер клима уред VIVAX COOL Q DESIGN 5,5 kW R32 - ACP-18CH50AEQI R32

   • ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A+++ (8.5/4.60)
   • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:4748.00 W
   • МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5568.00 W
   • ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3517/3810 W
   • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:879 W
   • ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:929 W
   • ПРОТОК НА ВОЗДУХ:520.00 m3
   • КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.20 l/h
   • НИВО НА БУЧАВА:39.00 dB
   • РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -25 ℃  ДО 50 ℃
   • МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:8.70 kg
   • МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:29.60 kg
   • ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 40 м2
   • ФРЕОН:R32
   • ФИЛТРИ:Јонизатор, Bio-филтер, Филтер за прашина
   • ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:765 X 555 X 303 mm
   • ГАРАНЦИЈА:5 години
   ACP-12CH35AEEI PRO R32
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред

   14 други производи во иста категорија:

   VIVAX COOL ACP-12CH35AEEI R32 PRO клима уред

   34.999 ден.
   44.999 ден.
   Заштеди 10.000 ден.
   со ДДВ