• Ново
  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F
  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F
  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F
  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F
  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F

  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F

  Напиши рецензија (0)
  33.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  MART DC Инвертер со G10 технологија, патент на ГРЕЕ

   Eфикасност во режим на ладење SEER:7.1  A++

   Eфикасност во режим на греење SCOP:4.1  A+(Средна зона)

   GREE компресор со магнети од ретки метали (Rare Earth Magnet)

   Работен режим: од -25°С до +50°С

   EEV – Eлектронски експанзионен вентил, Грејач на тацна за одмрзнување на кондензат

   Функции:Самодијагностика, Интелигентен Дефрост, I-Feel, Плазма филтер, вградена WiFi контрола, 8°С греење, економичен мод, Турбо функција за брзо ладење/греење, 7 Fan брзини на дување, Quiet Fan брзина, Aвтоматски вертикален и хоризонтален Swing.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  GWH12ACC-K6DNA1F
  4 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F

  15 други производи во иста категорија:

  GREE Fairy PREMIUM GWH12ACC-K6DNA1F

  33.999 ден.
  со ДДВ