• Распродажба!
  • -1 575 ден
  • Ново

Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.
Производот се испорачува спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

zagora
48 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

14 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.