• Распродажба!
  • -2 650 ден

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Димензии: 90x50x50
Боја: Бела  + сонома
Дебелина на иверка: 16mm

Напомена: Доколку производот не е на залиха, се изработува во рок од 10 работни дена.

Производот доаѓа спакуван во кутија и е од типот „склопи сам“. Монтажата е едноставна, а во кутијата е вклучено упатство и се' што ви е потребно за составување.

bogota
1 ставка

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.