IKEA LACK клуб маса
   IKEA LACK клуб маса
   IKEA LACK клуб маса
   IKEA LACK клуб маса
   IKEA LACK клуб маса

   IKEA LACK клуб маса

   Напиши рецензија (0)
   4.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   IKEA LACK клуб маса 118 х 78 cm / Црна

   Димензии на производот:

   Должина: 118 cm

   Ширина: 78 cm

   Висина: 45 cm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   IKEA LACK клуб маса 118 х 78 cm / Црна

   Карактеристики на производот

   Боја: црна

   Димензии на производот:

   Должина: 118 cm

   Ширина: 78 cm

   Висина: 45 cm

   Димензии на пакувањето:

   Должина: 139 cm

   Ширина: 80 cm

   Висина: 8 cm

   Број на пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 18.7 kg

   104291
   48 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA LACK клуб маса

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA LACK клуб маса

   4.990 ден.
   со ДДВ