IKEA GLADOM Масичка со послужавник
   IKEA GLADOM Масичка со послужавник
   IKEA GLADOM Масичка со послужавник
   IKEA GLADOM Масичка со послужавник
   IKEA GLADOM Масичка со послужавник

   IKEA GLADOM Масичка со послужавник

   Напиши рецензија (0)
   2.599 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот

   Материјал: челик

   Боја: бела 

   Димензии на производот

   Висина: 53 см

   Дијаметар: 45 см

   Димензии на пакетот

   Должина: 54 см

   Ширина: 51 см

   Висина: 4 см

   Бруто тежина: 3,64 кг

   70337819
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA GLADOM Масичка со послужавник

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA GLADOM Масичка со послужавник

   2.599 ден.
   со ДДВ