IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб
   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб

   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот 

   Боја: избелен даб

   Димензии на производот:

   Должина: 90 cm

   Ширина: 55 cm

   Висина: 45 cm

   Димензии на пакувањето: 

   Должина: 92 cm

   Ширина: 66cm

   Висина: 7 cm

   Број на пакети: 1

   Бруто тежина на пакувањето: 10 kg

   50319029
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA LACK Дневна маса 90 x 55 cm - избелен даб

   2.999 ден.
   со ДДВ