IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање
   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање

   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање

   Напиши рецензија (0)
   5.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Карактеристики на производот

   Материјал: челик

   Боја: бела 

   Димензии на производот:

   Висина: 42 см

   Дијаметар: 44 см

   Димензии на пакувањето:

   Пакет бр:1

   Должина: 41 см

   Дијаметар: 44 см

   Бруто тежина: 1.95 кг

   Пакет бр:2

   Должина: 2 см

   Дијаметар: 45 см

   Бруто тежина: 1.74 кг

   30349452
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање

   16 други производи во иста категорија:

   IKEA KVISTBRO Mаса со простор за складирање

   5.490 ден.
   со ДДВ